Goblins Rush

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 1.0.7
  • Dil Türkçe
  • Firma Bulkypix
Ejderhalar ile birlikte yeni maceralara katılmak şimdi daha eğlenceli.

Hepimiz canavar ve yaratıklardan çok korkarız ama şimdi onlardan kurtulmanın tam da zamanı sizde onları öldürmek istiyorsanız ve dünyaya yayılmasını engellemek istiyorsanız yapmanız  gereken bu macera da canavar avcısına yardımcı olmak ve dünyayı istiladan kurtarmak. Haydi şimdi bu muhteşem oyuna başlayalım ve yeni yerler keşfedelim. Dikkatli olmalısın kendini korkutucu canavar yaratıklardan koruman gerek onların tuzaklarına düşmemeye çalış düşmanlardan korunmak için elinden geleni yaparsan diğer bölümlere geçebilirsin.

İstediğiniz her an her yerde kolayca oynayın bu oyun fantastik görsel efektleri kaliteli oyun mekanları ile de sizi etkisi altına almayı hemen başaracak bu oyunda yapmanız gerekenler kolay ve anlaşılır talimatları ile menü de kolayca bulabilirsiniz. Hızlı düşünme yeteneğinizi karar verme kabiliyetinizi günden güne artıran sizi olumlu yönde etkileyecek bir oyun, stratejileriniz sayesin de bir çok görevi yerine getirebilirsin sen de kendine güveniyorsan bu oyunu denemeli ve bütün korkunç canavarlar ortadan kaldırmalısın.

Bu muhteşem canavar oyunu sayesin de hem canavarlara olan korkunuz geçsin hem de eğlenceli dolu anlar yaşayın bu eğlenceli dolu anlara siz de katılmak istiyorsan yapmanız gereken bu muhteşem oyunu sahip olmak ve efsanevi oyunun tadını çıkarabilirsiniz yapman gereken her türlü akıllı cihaza uygun olan bu oyunu indirmek ve canavarların dünyasına katılmak.

Daha Fazla Göster
Goblins Rush indir